Kalendarz wydarzeń

LENIWIEC

Kredens Pub 05.04.2020

PubQuiz

Mr. Capone 05.04.2020

Twoje URODZINY

Barani Łeb 05.04.2020

MATKI, ŻONY I KOCHANKI

Kontra.punkt 05.04.2020

Latający Divan

Amnesia 05.04.2020

Reklama

Klub Studencki KADR - Toruń

Ocena: 4.5/5

Informacje o klubie

NazwaKlub Studencki KADR
Adresul. Żeglarska 5
Kontakt tel.(0-56) 6211433
Strona wwwhttp://www.kadr.torun.pl/
E-mailkadr@kadr.torun.pl


Nasz Klub mieści się w piwnicy toruńskiej, średniowiecznej kamienicy kupieckiej znajdującej się przy ulicy Żeglarskiej 5. Wnętrze Klubu jest iście filmowe. Wszędzie można zobaczyć plakaty najbardziej kultowych filmów, zdjęcia gwiazd srebrnego ekranu i atrybuty kinowe w postaci klisz, kamer, projektorów..... W sali zwanej "niebieską" uwagę przyciąga długi bar z ekspozycją wielu gatunków wódek i piwa. W głębi znajduje się sala pomarańczowa przeznaczona dla osób szukających spokojnego miejsca do dyskusji i konwersacji na temat nie tylko najnowszego kina. Sala "zielona" jest ulubionym miejscem dla osób, które lubią wiedzieć co się wokół nich dzieje, ponieważ z tego miejsca widać prawie wszystko, m.in. wejście do lokalu oraz bar. Ponadto sala ta zaopatrzona jest w dużą, wygodną sofę dla tych, którzy cenią sobie wygodę w lokalu. W sali "czerwonej" odbywają się projekcje na dużym ekranie, gdzie prezentowana jest twórczość młodych artystów kina offowego i niezależnego. W naszym lokalu jest jeszcze jedno wyjątkowe miejsce, prze obsługę nazywane "VIPROOM" a przez klientów, ze względu na wystrój, "MATRIXROOM". Jest to nieduży pokoik ze skórzanym kompletem wypoczynkowym, mieszczącym około 12-stu osób, idealny do organizacji kameralnych urodzin, imienin, i.t.p.

We wszystkie dni, poza weekendami puszczamy muzykę tylko filmową, zarówno tę najpopularniejszą, jak również soundtraki z najnowszych produkcji.
Mamy nadzieję, że każdy koneser kina, i nie tylko, znajdzie u nas coś dla siebie!

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieOsoby które mają ten klub w ulubionych

Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję