Kalendarz wydarzeń

LENIWIEC

Kredens Pub 05.04.2020

PubQuiz

Mr. Capone 05.04.2020

Twoje URODZINY

Barani Łeb 05.04.2020

MATKI, ŻONY I KOCHANKI

Kontra.punkt 05.04.2020

Latający Divan

Amnesia 05.04.2020

Reklama

Carpe Diem - Toruń

Ocena: 3.6/5

Informacje o klubie

NazwaCarpe Diem
AdresPlac Teatralny 7
Godziny otwarcia15:00
Muzykadobra
Selekcjabrak
RezydenciDJ MIKE G, DJ FLEURY
Strona wwwhttp://www.facebook.com/CARPEDIEMTORUN
E-mailcarpediemtorunpr@gmail.com
Cena piwa5
Cena drinka8


Wśród wielu klubów na toruńskiej starówce niewiele jest takich, o których z pełną świadomością powiedzieć można, że są wyjątkowe. Carpe Diem wyróżnia się nie tylko oryginalnym wystrojem, który łączy w sobie to co dewiza „Chwytaj dzień” ma najlepszego do zaoferowania od podróży po motocyklową przygodę, ale także niecodzienne podejście do Gości klubu, którzy tak naprawdę decydują o formie i kształcie imprezy.

Dwie sale, w których łącznie przygotowano około 150 miejsc siedzących mieszczą się w piwnicy jednej z pierwszych kamienic urokliwego Starego Miasta, tuż obok Teatru im. Wilama Horzycy.

W pierwszej zaaranżowanej w iście Harleyowym stylu mieści się bar oraz parkiet z jednym z najlepszych nagłośnień spośród lokali studenckich Torunia oraz niecodziennym oświetleniem. Odbywają się tu także koncerty, a klub gościł na swojej scenie wielu młodych wykonawców toruńskich oraz uznanych i popularnych w całym kraju.

Druga sala o wystroju podróżniczo-żeglarskim pełni funkcję gdzie z przyjaciółmi można spędzić spokojniej czas przy piwie lub drinku przygotowanym z bogatej oferty alkoholi. Można również zagrać w piłkarzyki na profesjonalnym stole turniejowym lub obejrzeć transmisję z najpopularniejszych imprez sportowych w Polsce i na świecie.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieLoader

Osoby które mają ten klub w ulubionych

Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję