Kalendarz wydarzeń

ZETA PARTY VOL.1

Kredens Pub 25.06.2018
zobacz więcej imprez

Reklama

Dzień Kobiet w Baranim Łbie

  • 2012-03-08
  • Toruń, Barani Łeb
  • start godz. 21
  • Impreza się już odbyła

Opis imprezy

Dzień Kobiet, to już nie tylko goździki i rajstopy w prezencie dla Pań :)
Z tej wyjątkowej okazji dla naszych pięknych kobiet przygotowaliśmy coś więcej...
8-go marca zapraszamy wszystkie Panie wraz ze swoimi mężczyznami (lub bez :)) do Baraniego Łba na wyjątkową imprezę z okazji Dnia Kobiet.
Tego dnia to właśnie płeć piękna będzie u nas honorowym i wyjątkowym gościem. To specjalnie dla Was, drogie Panie, szykujemy upominki od sponsorów tej imprezy. To na Wasze życzenie przyjedzie, aż z Krakowa, najlepszy tandem barmański w Polsce i zaprezentuje swoje umiejętności, robiąc prawdziwe show, a przy okazji częstując Was wyjątkowymi drinkami. Nasza znakomita toruńska stylistka Beata Zaborowska-Balińska, właścicielka Studia Metro, zaprezentuje najnowsze trendy w modzie na wiosnę 2012. W dwóch odsłonach pokazu będzie można zobaczyć zarówno kreacje wieczorowe, jak i dzienne, a po pokazie porozmawiać z Panią Beatą. W trakcie imprezy nasz D.J. Jacek P.P. będzie dogrywał Wasze ulubione nutki i wręczał zaproszenia do :
- Centrum Kosmetycznego "Słonecznik", ul. Faustyny 16 lok. 4
- Centrum Sportu i Rekreacji "Olender" w Wielkiej Nieszawce
- Pracowni Fryzjerskiej "S & V", ul. Szosa Chełmińska 156 d
- Studia Urody "Opalize", ul. Szosa Chełmińska 154 f
- Centrum Formy (była siłownia Arpol), ul. Lelewela 33
- Noa fashion ul. Chełmińska 15
Ze swojej strony obiecujemy, że wszystkim Paniom przez cały wieczór będzie towarzyszył uśmiech, a o resztę zadbamy my :)
Całość rejestrować będzie torun24.tv
rezerwacje 56 6210710
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję