Kalendarz wydarzeń

ZETA PARTY VOL.3

Kredens Pub 08.04.2020

Funky Breaks itp

Szwejk 08.04.2020

Latino Day

Latino 08.04.2020

Reklama

RUN THE TRACK #2 with NUFF SENSI MUSIC [CZ/PL] [ragga jungle selection]

  • Impreza się już odbyła

Opis imprezy

RUN THE TRACK #2 with NUFF SENSI MUSIC [CZ/PL]

Zapraszamy w sobotę 3 marca do toruńskiego Klubu Muzycznego Bunkier na drugą edycję imprezy z cyklu Run The Track na której królować będzie ponownie muzyka z klimatu jungle i ragga jungle.

Imprezy Run The Track stworzone są w celu promowania zagranicznych producentów/djs, tak będzie i tym razem. Kolektyw Track Numba1 (FreedomSound, Hoody Dread, Cook/e) zaprosił dla was z tej okazji młodą lecz doświadczoną ekipę Nuff Sensi Music [CZ/PL] w której skład wchodzą polsko-czescy djs (La.Zoo, Vargas, FreedomSound), jeden z najbardziej utalentowanych czeskich beatboxerów (MC Cagi) oraz jeden z najlepiej zapowiadających się czeskich wokalistów reggae (Mic-key Dreadalist).

RAGGA JUNGLE, REGGAE, DRUM & BASS, DUBSTEP, BEAT BOX & MC SHOW

03.03.2012 (sobota)
Toruń, Klub Muzyczny Bunkier ul. Wola Zamkowa 2/10
www.klubbunkier.pl
www.facebook.com/klubbunkier

Start: 21:00
Wejście: 10 pln

ZAGRAJĄ:

NUFF SENSI MUSIC [CZ/PL]
MC Cagi
Mic-key Dreadalist
Vargas
La.Zoo
FreedomSound

TRACK NUMBA1 [PL]
Hoody Dread
Cook/e
FreedomSound

NUFF SENSI MUSIC [CZ/PL]

Nuff Sensi Music to młoda polsko-czeska załoga, którą tworzy kilku doświadczonych i utalentowanych muzyków. Gdziekolwiek się pojawią bombardują imprezowiczów dźwiękami szeroko rozumianej jamajskiej muzyki a biusty fanek zalewają litrami swojego ulubionego napoju - jamajskiego rumu. Ci co byli na ich imprezach wiedzą, że atmosfera jest zawsze gęsta i to nie tylko od marihuanowego dymu. Bo jak to mówią - nie ma ognia bez dymu.
Nuff Sensi załogę tworzą: jeden z najlepiej zapowiadających się czeskich wokalistów reggae Mic-key Dreadalist, znany przede wszystkim ze swojej działalności w składzie Bad Boyz ; jeden z najbardziej utalentowanych czeskich beatboxerów MC Cagi, znany przede wszystkim z telewizji ; polski selektor reggae i ragga junglowy wojownik FreedomSound reprezentujący także toruńskie kolektywy Feel Like Jumping i Track Numba1 ; ragga junglowy weteran Vargas znany ze swojego dobrego gustu, co się kobiet i muzyki tyczy, a także, a może przede wszystkim z fryzury oraz mózg całego projektu La.zoo. Poza graniem muzyki członkowie kolektywu już długie lata zajmują się organizowaniem wydarzeń muzycznych i promocją ich ukochanej sensi muzyki.

SKŁAD:
Cagi (beatbox live show) - CZ
Mic-key Dreadalist (vokal/mc) - CZ
Vargas (ragga jungle selection) - CZ/PL
La.Zoo (ragga jungle / drum & bass selection) - CZ
FreedomSound (reggae / ragga jungle selection) - PL

WEB:
http://www.nuffsensimusic.com/
http://www.facebook.com/pages/Nuff-Sensi-Music/127796310649148
http://www.youtube.com/user/NuffSensiMusic?feature=mhee

MUSIC:
http://soundcloud.com/vargas-pl/rudebwoy-town
http://soundcloud.com/vargas-pl/vargas-amen-brother
http://www.nuffsensimusic.com/index.php/music/tracks


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję