Kalendarz wydarzeń

ZETA PARTY VOL.3

Kredens Pub 08.04.2020

Funky Breaks itp

Szwejk 08.04.2020

Latino Day

Latino 08.04.2020

Reklama

Skajłej – wyjątkowe miejsce na mapie Torunia.

Zgłoś nadużycie
Skajłej to obiekt, który pojawia się i znika. O co chodzi? Czytajcie dalej!

 

 

W grodzie Kopernika pojawił się nowy obiekt, który jak wszystkie najciekawsze miejsca w kosmosie pojawia się i zniknie a czas jego żywotności jest przewidziany na 5 dni a ściślej mówiąc czas trwania festiwalu światła SKYWAY, który odbywa się w Toruniu od 25 do 30 sierpnia. Jest on pełnoprawnym klubem towarzyszącym tej imprezie otwartym codziennie od godziny 11:00 do 6 rano. W tym szczególnym miejscu można podziwiać galerie sztuki i fotografii, wziąć udział w warsztatach czy koncertach a to wszystko w recyclingowej atmosferze, która właśnie tworzy wspomnianą wyjątkowość tego miejsca.

Za powstanie miejsca odpowiedzialna jest grupa PAK OFF, DJ JE-leń i Mr. eŁ, który nie wymawia eR, którzy jak sami piszą mają na celu stworzenie w Toruniu miejsca, którego od dawna strasznie brakuje, z designem powstałym tylko i wyłącznie z odpadów produkcyjnych i industrialnych od PAK. Poza tym w miejscu tym mamy ,,poczuć szaleństwo wszelkiego rodzaju brzmień muzyki elektronicznej, doznać eksplozji smaku atmosferycznych drinków". Poza tym Skajłej - jak piszą sami twórcy tego miejsca ma ,,zarażać ideą tworzenia otwartego miasta oraz sprawić, aby każdy odwiedzający Toruń wyjechał nim łozjebany".

Warto zatem odwiedzić to szczególne miejsce, poczuć jego atmosferę i łapać pozytywną energię.

Zapraszamy razem z organizatorami codziennie, do niedzieli 30 sierpnia.

 Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję